Módne čižmy 2023 Zimné čižmy Snehule Dámske veľké zateplené čižmy Dámske bavlnené topánky
Farba
Veľkosť







Vlastnosti
Popis
Recenzie 79
Cool topánky
Páčili sa mi čižmy. Išli však trochu príliš dlho, mesiac a pol. 😌🤦♀️ V silnom mraze to nepôjde. Sú skôr demi-sezónne. Niekde na chladnú, sychravú jeseň. Podrážka je tenká. Zvršok je umelý semiš, vo vnútri umelá kožušina. Dobre šité a lepené. Jedinou nevýhodou je, že chýba bočný zips. Na obúvanie či vyzúvanie si treba neustále rozväzovať šnúrky...🥲 A sú veľmi milí. som spokojný. Podľa veľkostnej mriežky určenej predajcom perfektne sedia. Čas ukáže, ako sa budú nosiť. Odporúčam! 👍 Ďakujeme spoločnosti JUMA a predajcovi!
Mäkký. Dobre, vo veľkom meradle. Hneď na prvý raz šliapali o číslo väčšie. Nie je to ale potrebné, veľkosť zodpovedá veľkostnej tabuľke.
Veľkosť zodpovedá deklarovanej, veľmi tenká, v zime bude zima, len mimo sezóny, podrážka je gumená, nebude sa šmýkať.
Všetko je skvelé, pre nohy 27 - akurát, ľahké, pohodlné, nadýchané, podrážka je mäkká, tak som si ich predstavoval)
Dobré topánky na mimosezónne obdobie. Nosím 39, vzala som si 41 a sedím dobre
Veľkosť sedí, páči sa mi, ale ešte som ho nenosila vonku.
Topánky sú super, neviem ako vydržia ten chlad...
Veľkosť sedí, kvalita je dobrá za cenu
Čižmy sú jednoducho elegantné, ľahké ako delá
Veľmi pekné. dakujem pekne.
Úžasné
Perfektné Objednávam si ďalší skvostný som išiel 2 hodiny bez problémov ☺️ Veľmi pekne ďakujem
Je to ako na obrázku topánok a bundy, ale vždy si objednajte väčšiu veľkosť ffff. Vďaka
Akurát na hranici toho, či sme brali o číslo väčšie
DOBRE. Príchod. Do cieľa. A. Dátum. 22. januára 2024
Dobre
Objednal som si druhú o číslo väčšiu. 42 na mojich 39.. prvá 41. stále mi strčil prsty. Tieto sú akurát. Pohodlné. Mäkký.
Sú príliš veľké. Objednal som presne podľa veľkosti. Zostávajú ešte 2 cm voľného miesta. Príjemný chemický zápach.
Nosím veľkosť 40, myslela som si, že to nie sú európske veľkosti a mýlila som sa. Škoda pre mňa. Topánka je krásna a veľmi pohodlná. Vďaka
Nosím veľkosť 42, objednala som si veľkosť 44 - tika to tika, t.j. len raz
Za tú cenu dobré čižmy
Veľmi teplo







































