4ks detské nohavičky Cartoon Baby Girl Spodná bielizeň Detské nohavice Dievčatko pre boxerky








Vlastnosti
Popis
Recenzie 732
Dobre sedí, ale je na limite, pretože ide o ázijské XL. Našťastie som si už objednal väčšie ako originál.
👋 Nie je to prvýkrát, čo si tieto nohavičky objednávam. Špičková kvalita, vrelo odporúčam ☺️
Sú veľmi milé a pohodlné, dievčatku sa veľmi páčili 3 roky a 5 mesiacov, ideálna veľkosť S
Sú veľmi pekné. Veľkosť XL je na 8-10 rokov. Nechám si ich na budúci rok
Sú krásne. Niektoré väčšie ako iné o pár centimetrov.
Dostal som L, ideálne pre moju 7 a pol ročnú dcéru.
Vpredu má visačku, aby neprekážala, páči sa mi
Veľmi pekné. Pri používaní uvidíme, aké kvalitatívne.
Čo nemám rád, je etiketa, vypadni, ďakujem
Beru tak pekne zje casto
Moja vnučka ich miluje 💕
Objednám menšiu veľkosť
Opäť dobrá kvalita
Som spokojný, odporúčam
Super kvalita
Veľmi pohodlné
dobrá hodnota
Deti 2r
krásne
Veľmi dobre
👍👍👍👍👍
👍
Nohavičky vo všeobecnosti nie sú zlé, ako sa budú nosiť a či budú pri praní sypať, ešte neviem, doplním neskôr..., vo všeobecnosti som jednu hviezdičku ubrala len preto, že niektoré nohavičky boli špinavé a na každej položke trochu trčali nitky, ale všetko je v norme, dodanie rýchlejšie, menej ako mesiac, ďakujem predajcovi, odporúčam!👍
Veľkosť je vhodná. Kvalitu spoznáme po umytí. Momentálne je všetko ok. Balíček bol doručený rýchlo.
Trochu iné ako na fotke a nie čistá bavlna
Dobrá kvalita, veľkosť je dosť plná
6 rokov, akurát pre moju dcéru. Dobrá bavlna.
Dobrá kvalita, hustá, dobre sa naťahuje.
Bery yje 3 rqz.otlicnoe cacestvi i ydobnie
Objednávam už druhýkrát, všetko super!
Svetlé.vysoká kvalita.ďakujem
Výborne. Odporúčam!
Perfektné! Na 3 roky
Mojej dcére sa to páčilo
Pre dieťa 4 roky
Normálne.
Ďakujem!
Skvelé
O piatej
Vhodné
Skvelé


























