Jesenný zimný pletený svetrový oblek Dámsky sveter s voľným výstrihom do V, dvojdielne súpravy
Farba







Vlastnosti
Popis
Recenzie 79
DVOJDIELNÁ SÚPRAVA NOHAVIC na jeseň-zimu 🍁🍁👖👕 🔆 🔆Dodacia lehota 🔆: 26 dní do Nemecka. Dodacia lehota bola oneskorená, ale ako ospravedlnenie som dostal zľavu. 👍☺️ 🔆Rozsah dodávky 🔆: Súčasťou dodávky je nohavicový set pozostávajúci z 2 dielov, 👕👖v zodpovedajúcej farbe. SET je dostupný v 6 rôznych farbách, z ktorých si môžete vybrať. Objednal som si ho v zelenej farbe a farba je presne ako na obrázku. Je dostupný v jednej veľkosti. Set mi veľmi vyhovuje! Väčšinou nosím veľkosť šiat 36-38. Vážim 55kg rozložených na 167cm. Veľkosť obleku je univerzálna. (Hrudník 108 cm, pás 66 cm a boky 100 cm). Tieto rozmery sú na stránke výrobcu. Len dodám, že sada bez problémov sedí na veľkosť M alebo 38. A je to veľmi neformálne. Top má výstrih do O a výstrih do V na rukávoch a nohaviciach. , čo vyzerá naozaj pekne! 🔆Kvalita 🔆: Súprava je vynikajúcej kvality, ležérna a nepriehľadná. , so širokými nohavicami. K zloženiu materiálu: Štítok som bohužiaľ nenašla, ale dá sa pochopiť, že látka je viskóza, hoci v popise výrobcu je napísané "polyester".. ✅️Súhrnne sa dá povedať, že ide o krásny dvojdielny oblek 👖🧥, ktorý je ako stvorený na jar, jeseň či zimu. 👍👍🔝 Ďakujem Joom a predajcovi! 5 hviezdičiek! 🌟 Produkt s radosťou odporučím!👍👕👖
👍👍👍
Veľmi pekný oblek, no nohavice sú trochu dlhšie. Moja výška je 1,56. Komentáre ku kroju písať nebudem, pretože je tu už veľa informácií od iných dievčat. ODPORÚČAM.
Kostým vynikajúcej kvality!!! Ale je veľmi náchylný na zatrhnutia, pretože ho moja mačka už poškriabala((((
Dobrý hustý kostýmček. V páse sedí aj na väčšiu veľkosť.
Milujem tieto kostýmy, kúpila som tri farby, kvalita je výborná. Ďakujem
Výborný oblek, kvalita je jednoducho na najvyššej úrovni. Nosím veľkosť 50.
Super💥 ale nohavice sú mi v páse veľké 🤝 ďakujem
Objednávala som pre druhú kamarátku, všetko super, ďakujem










































