YYFS Dámska móda Ležérna farebná bloková potlač jeseň zima pulóvre s dlhým rukávom do V a dlhé rukávy
Farba
Veľkosť








Vlastnosti
Popis
Recenzie 1 000
Tričko som si objednala v xxl, čo je o dve čísla väčšie a perfektne sedí. Je veľmi príjemný aj na pokožke
Veľmi pekná látka, ale je tenšia ako na obrázku. Veľmi dobre sa nosí na leto.
Radšej vezmite o niečo väčšiu veľkosť! Vyzerá pekne a skôr teplo
Vyzerá veľmi dobre, všetko presne podľa popisu
Beznádej
Trochu krátke
je to v poriadku
Super
krásne
🥰🥰🥰
Tovar nezodpovedá veľkosťou a kvalitou popisu, čakal som lepší, ale niekomu ho podarujem, zvyšok je dobrý S týmto výrobkom som nespokojná, zips je celý vychýlený, dole trčí zips, je akýsi voľný a nedá sa v ňom chodiť po záhrade, len čo s tým, ale vo všeobecnosti sa dá nenos to.
Dobrý ľahký strečový materiál Myslela som si, že bude hustejší, ale toto je ešte lepšie. Na september, október, to je všetko. Rukávy sú trošku dlhšie, ale dajú sa vyhrnúť.
Blúzka je super podľa veľkostnej mriežky som si ju ešte nestihla obliecť, nakoľko je skôr do chladnejšieho počasia.
Veľkosť je správna. Látka je tenká, na začiatok jari alebo začiatok jesene, keď nie je veľká zima, v zime chcete niečo teplejšie.
Blúzka je pekná, moja veľkosť je 52, mohla som si objednať o číslo menšiu, ale aj tak vyzerá super
Zodpovedá veľkosti 54, XXL. Kvalita je celkom dobrá, tenká práve do nepriaznivého letného počasia.
Veľmi kvalitný tenký pulóver, kvalitné krajčírstvo, originálne farby.
Rukávy sú trochu dlhšie ako moje ruky, ale blúzka je super 😍, odporúčam 👍
Bežné tričko, šortky, nie krátke nohavice. Na obrázku to vyzerá ako blúzka, 🥺
Skvelá bunda. Vzala som si o číslo väčšiu, pretože mám rada voľné oblečenie.
Myslela som, že sveter je teplý, ale nie je, je ľahký, ale inak pekný, ďakujem
Dobrá blúzka, pohodlná, po praní nevybledne ani sa nekrčí
Mikina športového typu. Pre chladné počasie v lete.
Všetko je v poriadku. Len rukávy sú trochu krátke, mohli by byť dlhšie.
Veľmi pekná košeľa a veľkosť je perfektná, ďakujem Joon
Krásna bunda. Ale ešte som to nemeral. ĎAKUJEM VEĽMI PEKNE.
No v zásade dobrá blúzka, rukávy sú len krátke.
Blúzka je výborná, vzala som 4XL na svoju 54, sedí dobre
Blúzky sú proste super. dakujem. Neľutujem kúpu
Vyzerá dobre, farba je svetlá, ako na fotke.
Dobrý sveter, ale nezodpovedá tomu ako na obrázku.
Kvalita je dobrá 👍. Farba ladí. dakujem
Rukávy sú trochu dlhé, ale celkovo je všetko v poriadku.
Tovar prišiel v dobrom stave, bez vád.
Kvalita je celkom dobrá, veľkosť je v poriadku, rukávy sú príliš dlhé
Mám rada voľné blúzky, všetko mi sadlo.
Športové oblečenie, tričko, ideálne k džínsom
Krásna blúzka, spokojnosť s nákupom.
Svetr veľkosti 48 sedí. Ďakujem!
Perfektne mi sedí na veľkosť 44-46!
Všetko bude mojim dievčatám sedieť. Ďakujem.
Ľahké, tenké, ideálne na leto
Mohla by byť menšia, ďakujem
Sveter sa mi páčil. Prišiel vo veľkosti.
Bunda je pekná, ale mala by byť trošku menšia.
Veľkosť 44-46 sedí perfektne!
veľmi spokojný aj kvalita dobrá
Iné ako na obrázku, hrozné;
Je to trochu dlhé, ale je to veľmi dobré.
Ľahký sveter je na leto tak akurát
Proste super. som potešený.
Veľkosť je správna, ja áno. Spokojný
Cool štýlový polovičný štvorec.
Veľké manžety na rukávoch
Rukávy sú trochu dlhšie a sú všité.
Veľkosť je správna, ďakujem
Verné veľkosti.
Verné veľkosti.
Kvalita je ok.




























